top of page

Konferencje Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej

XXIX Konferencja PTIP "Geoinformacja wobec wyzwań cywilizacyjnych"

05/11/2019

W dniach 6-7 listopada 2019 roku odbędzie się XXIX Konferencja PTIP na temat Geoinformacja wobec wyzwań cywilizacyjnych. Obrady będą prowadzone w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. 

XXVIII Konferencja PTIP "Od geoinformacji do społeczeństwa geoinformacyjnego"

06/11/2018

W dniach 7-8 listopada 2018 roku odbyła się XXVIII Konferencja PTIP na temat OD GEOINFORMACJI DO SPOŁECZEŃSTWA GEOINFORMACYJNEGO. Obrady były prowadzone w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. 

XXVII Konferencja PTIP "INNOWACYJNE TECHNOLOGIE I ZASTOSOWANIA INFORMACJI GEOPRZESTRZENNEJ"

07/11/2017

W dniach 8-9 listopada 2017 roku odbyła się w Bibliotece Narodowej w Warszawie dwudniowa, XXVII konferencja Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej na temat INNOWACYJNE TECHNOLOGIE I ZASTOSOWANIA INFORMACJI GEOPRZESTRZENNEJ. Obejmowała ona sesje referatowe i warsztaty. 

 

PROGRAM          Komunikat            Walne Zebranie PTIP
 

XXVI Konferencja PTIP "GEOINFORMACYJNE ASPEKTY ZARZĄDZANIA PRZESTRZENIĄ "

07/11/2016

W dniach 8-9 listopada 2016 roku odbyła się w Bibliotece Narodowej w Warszawie dwudniowa, XXVI konferencja Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej na temat GEOINFORMACYJNE ASPEKTY ZARZĄDZANIA PRZESTRZENIĄ. Obejmowała ona sesje referatowe i warsztaty. Konferencję poprzedziło XXI otwarte posiedzenie Rady Infrastruktury Informacji Przestrzennej.

 

PROGRAM          Komunikat            Walne Zebranie PTIP

XXV Konferencja PTIP "ZARZĄDZANIE DANYMI PRZESTRZENNYMI UKIERUNKOWANE NA UŻYTKOWNIKA"

03/11/2015

W dniach 4-6 listopada 2015 roku odbyła się w Bibliotece Narodowej w Warszawie XXV konferencja Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej na temat ZARZĄDZANIE DANYMI PRZESTRZENNYMI UKIERUNKOWANE NA UŻYTKOWNIKA. Obejmowała ona sesje referatowe i warsztaty. 

PROGRAM          Komunikat            Walne Zebranie PTIP

XXIV Konferencja PTIP "ROZWÓJ METOD I TECHNOLOGII GEOPRZESTRZENNYCH"

04/11/2014

W dniach 5-6 listopada 2014 roku odbyła się w Bibliotece Narodowej w Warszawie XXIV konferencja Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej na temat ROZWÓJ METOD I TECHNOLOGII GEOPRZESTRZENNYCH. Obejmowała ona sesje referatowe i warsztaty. 

PROGRAM          Komunikat            Walne Zebranie PTIP

XXIII Konferencja PTIP "IIP DŹWIGNIĄ ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO"

05/11/2013

W dniach 6-8 listopada 2013 roku odbyła się w Bibliotece Narodowej w Warszawie XXIII konferencja Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej na temat IIP DŹWIGNIĄ ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO. Obejmowała ona sesje referatowe i warsztaty. 

PROGRAM      

XXII Konferencja PTIP "GEOINFORMACJA DLA KAŻDEGO"

23/09/2012

Z przyjemnością informujemy, że trzydniowa konferencja na temat GEOINFORMACJA DLA KAŻDEGO, która stanowi XXII doroczną konferencję Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej z cyklu GEOINFORMACJA W POLSCE, odbędzie się w dniach 24-26 września 2012 r. w Bibliotece Narodowej w Warszawie. Będzie obejmowała sesje referatowe i warsztaty. 
Konferencja odbędzie się pod patronatem honorowym Ministra Administracji i Cyfryzacji oraz patronatem organizacyjnym Głównego Geodety Kraju. 

PROGRAM

XXI Konferencja PTIP "INFORMACJA PRZESTRZENNA DLA POLSKI I EUROPY"

06/11/2011

Z przyjemnością informujemy, że trzydniowa konferencja na temat "Informacja przestrzenna dla Polski i Europy", która stanowi XXI doroczną konferencję Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej z cyklu GEOINFORMACJA W POLSCE, odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2011 r. w Bibliotece Narodowej w Warszawie. Będzie obejmowała sesje referatowe i warsztaty.
Konferencja odbędzie się pod patronatem Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej w 2011 roku oraz Jolanty Orlińskiej, Głównego Geodety Kraju.

XX Konferencja PTIP "GEOINFORMACJA W POLSCE"

03/11/2010

Z przyjemnością informujemy, że trzydniowa, XX Konferencja Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej z cyklu GEOINFORMACJA W POLSCE odbędzie się w dniach 4-6 listopada 2010 r. w Bibliotece Narodowej w Warszawie. Konferencja ta będzie składała się z trzech modułów:
1. Warsztatów na temat "Metodyka i technologia budowy geoserwera tematycznego jako komponentu INSPIRE", 
2. Warsztatów na temat "Modelowanie danych przestrzennych", 
3. Seminarium na temat "Aktualne zagadnienia geomatyki w Polsce.

1 / 1

Please reload

bottom of page